D. Haaken, Dresden/DE, V. Schmalz, Dresden/DE, T. Dittmar, Dresden/DE, S. Stolte, Dresden/DE
C. Kim, Darmstadt/DE, J. Schumacher, Leonberg/DE, H. V. Lutze, Darmstadt/DE
N. Wichmann, Wien/AT, R. Gruseck, Wien/AT, M. Zumstein, Wien/AT
I. Slavik, Magdeburg/DE, L. Herrmann, Duisburg/DE, W. Uhl, Oslo/NO
I. Slavik, Magdeburg/DE, K. Alt, Düsseldorf/DE, W. Uhl, Oslo/NO
W. Uhl, Oslo/NO, I. Slavik, Magdeburg/DE, K: Alt, Düsseldorf/DE
A. Asghar, Essen/DE, T. C. Schmidt, Essen/DE
J. Zweigle, Tübingen/DE, B. Bugsel, Tübingen/DE, C. Zwiener, Tübingen/DE
L. Heining, Garching/DE, M. Seidel, Garching/DE
C. Rau, Dresden/DE, L. Schuster, Dresden/DE, S. Beil, Dresden/DE, C. Pohl, Dresden/DE, H. Börnick, Dresden/DE, U. Gey, Dresden/DE, J. Korp, Dresden/DE, K. Ostermann, Dresden/DE, S. Stolte, Dresden/DE
J. Schuster, Hamburg/DE, H. Backes, Hamburg/DE, A. Grieb, Hamburg/DE, M. Ernst, Hamburg/DE
I. Beer, Garching/DE, S. Brunschweiger, Freising/DE, K. Glas, Freising/DE, M. Elsner, Garching/DE, N. P. Ivleva, Garching/DE
D. Dittmann, Berlin/DE, L. Saal, Berlin/DE, F. Zietzschmann, Berlin/DE, P. Schumann, Berlin/DE, A. S. Ruhl, Berlin/DE, M. Jekel, Berlin/DE, U. Braun, Berlin/DE
M. Flörs, Langenau/DE, N. Pejs, Langenau/DE, L. Betz, Langenau/DE, S. Maunz, Langenau/DE, W. Seitz, Langenau/DE, R. Winzenbacher, Langenau/DE
N. Belkouteb, Koblenz/DE, H. Schröder, Koblenz/DE, L. Düster, Koblenz/DE, T. A. Ternes, Koblenz/DE
S. Amann, Koblenz/DE, C. Dietrich, Koblenz/DE, A. Wick, Koblenz/DE, T. A. Ternes, Koblenz/DE
D. Glöckler, München/DE, C. Wabnitz, München/DE, M. Harir, München/DE, P. Schmitt-Kopplin, München/DE, M. Elsner, München/DE, R. Bakkour, München/DE
O. Klein, Geesthacht/DE, Z. Zimmermann, Geesthacht/DE, A. Ebeling, Geestacht/DE, M. Kruse, Koblenz/DE, T. Kirchgeorg, Hamburg/DE, D. Pröfrock, Geesthacht/DE
N. Günther, Koblenz/DE, M. Schulz, Koblenz/DE, M. P. Schlüsener, Koblenz/DE, J. S. Kirchner, Koblenz/DE, T. A. Ternes, Koblenz/DE, A. Wick, Koblenz/DE
S. Quanz, Koblenz/DE, M. P. Schlüsener , Koblenz /DE, A. Wick, Koblenz /DE, T. A. Ternes, Koblenz/DE
C. Brüggemann, Koblenz/DE, P. Schweyen, Koblenz/DE, A. M. Bell, Koblenz/DE, A. Wick, Koblenz/DE, T. A. Ternes, Koblenz/DE
G. Hobiger, Wien/AT, G. Schubert, Wien/AT, G. Hobiger, Wien/AT, M. Waitzinger, Wien/AT, C. Benold, Wien/AT, C. Auer, Wien/AT, D. Elster, Wien/AT, F. Finger, Salzburg/AT
S. Spahr, Berlin/DE, B. I. Escher, Leipzig/DE, M. Engelhardt, Tübingen/DE, A. A. E. Gärtner, Leipzig/DE, M. König, Leipzig/DE, M. Krauss, Leipzig/DE, Y. Liu, Tübingen/DE, Y. Meng, Leipzig/DE, R. Schlichting, Leipzig/DE, C. Zarfl, Tübingen/DE, C. Glaser, Tübingen/DE
G. Schwaiger, Garching/DE, M. Seidel, Garching/DE
P. Streich, München/DE, M. Seidel, Garching/DE, B. Biedermann, Schlieren/CH
O. Jacob, Garching/DE, A. Ramírez Piñeiro, Garching/DE, M. Elsner, Garching/DE, N. P. Ivleva, Garching/DE
R Wesch, Berlin/DE, F.-M. Krüger, Berlin/DE, S. Zerelli, Berlin/DE
Y. Adomat, Dresden/DE, M. Hofmann, Dresden/DE, T. Grischek, Dresden/DE
M. Huber, Garching/DE, V. Sogne, Landsberg/DE, F. Meier, Landsberg/DE, M. Elsner, Garching/DE, N. P. Ivleva, Garching/DE
C. Witzig, Karlsruhe/DE, C. Földi, Koblenz/DE, K. Wörle, Wielenbach/DE, P. Fiener, Augsburg/DE, N. Zumbülte, Karlsruhe/DE
K. Müller, Garching/DE, J. Weng, Garching/DE, M. Elsner, Garching/DE, N. P. Ivleva, Garching/DE
P. Eisentraut, Berlin/DE, M. Jekel, Berlin/DE, K. Altmann, Berlin/DE
C. Henkel, Wien/AT, T. Hüffer, Wien/AT, T. Hofmann, Wien/AT
L. Hildebrandt, Geesthacht/DE, F. Nack, Hamburg/DE, T. Zimmermann, Geesthacht/DE, D. Pröfrock, Geesthacht/DE
N. Koeke, Idstein/DE, T. Froemel, Idstein/DE, F. Solano, Warsaw/PL, T. P. Knepper, Idstein/DE
M. Reuschenbach, Essen/DE, G. Renner, Essen/DE, T. C. Schmidt, Essen/DE
T. Bader, Langenau/DE, W. Schulz, Langenau/DE, R. Winzenbacher, Langenau/DE
G. Sigmund, Wien/AT
J. Regnery, Koblenz/DE, S. Rohner, Büsum/DE, J. Bachtin, Koblenz/DE, C. Möhlenkamp, Koblenz/DE, S. Jacob, Dessau-Roßlau/DE, U. Siebert, Büsum/DE, G. Reifferscheid, Koblenz/DE, A. Friesen, Dessau-Roßlau/DE
L. Carstensen, Dresden/DE, E. Schwab, Dresden/DE, H. Börnick, Dresden/DE, S. Stolte, Dresden/DE
F.-M. Krüger, Berlin/DE, R. Wesch, Berlin/DE, K. Mette, Berlin/DE, S. Zerelli, Berlin/DE
M. Voigt, Krefeld/DE, V. Langerbein, Krefeld/DE, M. Jäger, Krefeld/DE
I. J. Neuwald, Idstein/DE, M. Muschket, Leipzig/DE, A. Seelig, Leipzig/DE, B. Seiwert, Leipzig/DE, T. Reemtsma, Leipzig/DE, T. P. Knepper, Idstein/DE, D. Zahn, Idstein/DE
K. Müller, Idstein/DE, T. P. Knepper, Idstein/DE, D. Zahn, Idstein/DE
P. Genz, Leipzig/DE, D. Jentzsch, Leipzig/DE, A. Jost, Leipzig/DE, T. Reemtsma, Leipzig/DE
P. Schumann, Berlin/DE, P. Hasselder, Berlin/DE, S. Pabst, Berlin/DE, M. Jekel, Berlin/DE, A. S. Ruhl, Berlin/DE
D. Schmiemann, Krefeld/DE, O. Seifert, Krefeld/DE, J. Kaulertz, Krefeld/DE, M. Weidmann, Krefeld/DE, J. Schneider, Krefeld/DE, K. Opwis, Krefeld/DE, I. Bartels, Krefeld/DE, M. Jäger, Krefeld/DE, F. Bachmann, Wolfenbüttel/DE, A. Cordes, Wolfenbüttel/DE, F. Zhang, Meschede/DE, G. Müller-Czygan, Hof/DE, J. S. Gutmann, Krefeld/DE, K. Hoffmann-Jacobsen, Krefeld/DE
V. I. Merkus, Essen/DE, S. Thebingbuß, Essen/DE, M. S. Leupold, Essen/DE, T. C. Schmidt, Essen/DE
S. Eberle, Dresden/DE, H. Börnick, Dresden/DE, S. Stolte, Dresden/DE
M. Jütte, Darmstadt/DE, M. S. Abdighahroudi, Darmstadt/DE, H. V. Lutze, Darmstadt/DE
M. Usman, Hamburg/DE, S. Glass, Geesthacht/DE, T. Mantel, Hamburg/DE, V. Filiz, Geesthacht/DE, M. Ernst, Hamburg/DE
D. Zahn, Idstein/DE, G. Gollong, Idstein/DE, I. Neuwald, Idstein/DE, J. Kuckelkorn, Bad Elster/DE, R. Junek, Bad Elster/DE
S. Tisler, Copenhagen/DK, J. H. Christensen, Copenhagen/DK, P. L. Tüchsen, Copenhagen/DK
P. Benne, Berlin/DE, L. Neubert, Berlin/DE, M. Schulz, Berlin/DE, R. Gnirß, Berlin/DE, M. Ernst, Hamburg/DE, A. Sperlich, Berlin/DE
A. Fernandes, Dresden/DE, I. Steudler, Dresden/DE, T. Grischek, Dresden /DE
T. N. Posch, Köln/DE, G. Knode-Stenzel, Köln/DE, O. Rörden, Köln/DE, S. Steffens, Köln/DE, F. Lessmann, Köln/DE, C. K. Schmidt, Köln/DE
T. Mantel, Hamburg/DE, S. Glass, Geesthacht/DE, M. Usmann, Hamburg/DE, S. Sen, Hamburg/DE, V. Filiz, Geesthacht/DE, M. Ernst, Hamburg/DE
C. Kast, Hamburg/DE, B. Wendler, Hamburg/DE, M. Ernst, Hamburg/DE